ZgłoszeniaPRZECZYTAJ PONIŻSZE INFO ZANIM ZGŁOSISZ SWÓJ POJAZD!!!

Zgłoszenia można nadsyłać do 10 lipca 2016
. Wszystkie zgłoszone auta trafiają do weryfikacji i kilkuosobowa grupa ocenia czy dany pojazd się kwalifikuje. Każdy juror ocenia auto według swoich własnych kryteriów, dlatego porismy o wyrozumiałość - to nasza decyzja, nasza organizacja i nasze przedsięwzięcie i nie każdemu nasze decyzje mogą odpowiadać...
Dalej są 2 drogi zatwierdzenia pojazdu. 
Pierwsza możliwość to natychmiastowe wpisanie auta na listę przyjętych (opcja dla najciekawszych projektów), a druga możliwość to usytuowanie zgłoszenia na liście oczekujących - tzw. POCZEKALNIA.
Wstępna lista przyjętych aut zostanie opublikowana do około 15 lipca.
Lista oczekujących ma na celu znalezienie faktycznie najciekawszych projektów. Nie chcemy zamykać możliwości pokazania się na zlocie samochodzom, które zostana zgłoszone później, bo np sa w trakcie prac. Lista oczekujących pozwoli nam wybrać faktycznie najciekawsze, a nie najszybciej zgłoszone przebudowy.

Nie będą wcale rozpatrywane zgłoszenia bez zdjęć lub opisów! Zgłaszając auto akceptujesz tym samym jego umieszczenie na naszej stronie na stałe - zarówno w przypadku przyjęcia jak i odrzucenia zgłoszenia.

Auta przyjęte i oczekujące pokazujemy w zakładce "Zobacz Zgłoszenia". Tam też według legendy każdy może sprawdzić jaki status ma jego zgłoszenie oprócz odrzuconego. Takie zgłoszenia dostaną odpowiedź tylko mailowo. W przypadku, gdy osoba przyjęta nie ma możliwości przyjechania zgłoszonym pojazdem - prosimy o pilny kontakt, aby nie blokowac innym miejsca na imprezie.

Do ok. 18.07.2016 będą zbierane wpłaty zlotowe od przyjętych. Kwota za udział w imprezie dla auta przyjętego wraz z kierowcą to 80zł. W tej cenie zawarte są gadżety zlotowe. Każdy inny widz / zlotowicz pomijając kierowcę / właściciela pojazdu ponosi opłatę wysokości 10zł przy bramce wjazdowej.
W momencie braku wpłaty od auta przyjętego do dnia 18.07.2016 - auto automatycznie jest usuwane z listy przyjętych, a dajemy szansę kolejnemy pojazdowi z rezerwowej listy oczekujacych!
Termin wpłat dla rezerwowych - 22.07.2016


W TYTULE PRZELEWU NALEŻY PODAĆ: NICK , AUTO i NUMER ZLOTOWY (numer zlotowy jest widoczny w Twoim zgłoszeniu na www)

Dane do wpłaty dla aut przyjętych
50 1020 5558 1111 1367 6050 0074
Katarzyna Janecka

UWAGA! REZERWACJA W HOTELU W OŚRODKU CENTRUM MOLO MOŻLIWA TYLKO DLA OSÓB, KTÓRYCH AUTO JEST PRZYJĘTE NA ZLOT I ZGŁOSZENIE JEST OPŁACONE!
 

Zobacz zgłoszenia z 2014 roku
Zobacz zgłoszenia z 2013 roku
Kolejna edycja zlotu będzie miała miejsce:
2016-08-12, a więc za: Nami :)!
THE BEST Of odbędzie się tym razem w:
Centrum Molo Zalew Sulejowski. Dojazd
Przydatne wskazówki odnośnie dojazdu i imprezy Kliknij tutaj!